Producenci
Informacje o firmie

Firma „SKUTERNIA” utworzona została w 2005 roku. Początkowo byliśmy dealerem marek Motobi, Zipp i Moto-Magnus. Z czasem sukcesywnie rozszerzaliśmy naszą działalność o sprzedaż kolejnych grup asortymentowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, w 2009 roku przenieśliśmy się do nowej, własnej siedziby mieszczącej się w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej 116A. Nieustające zmiany na rynku spowodowały, że systematycznie powiększamy naszą ofertę, staramy się zawsze być na bieżąco i oferować najnowsze motorowery, skutery , motocykle marek: Junak, Romet, Peugeot, Zipp i innych.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez nas pojazdów oraz oferujemy pełen asortyment części zamiennych.

Cieszymy się dobrą opinią wśród naszych Klientów, można nam zaufać, nie zawiedziemy Państwa! Staramy się tak dostosować naszą ofertę aby zaspokoiła wymagania klientów z różnych przedziałów wiekowych. Z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę i podnosić zakres usług serwisowych.

Zapewniamy usługi oraz produkty na najwyższym poziomie, jednocześnie staramy się bezbłędnie zaspokoić wyszukane gusta naszych klientów nie naruszając znacznie zasobności ich portfela.

Systematycznie powiększamy ofertę aby pozyskać coraz liczniejsze grono klientów, a tym którzy już nam zaufali pokazać iż naprawdę warto zostać razem z nami na dłużej. Państwa zadowolenie z owocnej współpracy jest dla nas najważniejsze!

Do każdego pojazdu Klient otrzymuje komplet niezbędnych dokumentów. Uważaj przy zakupie, nie daj się skusić niższą ceną i fikcyjną gwarancją, a sprzedawca na drugi dzień zniknie. 

W razie potrzeby dowozimy zakupiony pojazd do klienta. Nasze stoisko można też spotkać na giełdzie samochodowej w Kaliszu w każdą niedzielę.

Prowadzimy też sprzedaż ratalną w Credit Agricole oraz SantanderConsumer Bank SA.. Zapewniamy gwarancję na każdy zakupiony u nas model motocykla, skutera, quada oraz serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Na wybrane modele skuterów udzielamy gwarancji na 2 lata lub 5 000km

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl